Tur Tarihi

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı

Bebek Sayısı

Tur Detayı

BURSA-ULUDAĞ TURU

07 Mart 2021 Günübirlik

SEZON FİNALİ

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Ulaşım

Çevre Gezileri

Rehberlik

Sigorta

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Tüm Kişisel Harcamalar

 

Akşam saat 00.00'da Kültür Sitesi önünden yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarının ardından sabah saatlerinde tarih kokan şehir Bursa’ya varıyor ve ilk durağımız olan Ulu cami’yi ziyaret ediyoruz. Hemen ardından Cumalıkızık’ta sabah kahvaltımızı (ekstra) yapıyoruz. Çevre gezimiz ardından Olimpos Dağı olarakta bilinen Türkiye’nin en büyük kış ve doğa sporları merkezi olan Uludağ’a çıkıyoruz. Burada sizlere ayıracağımızın uzun bir serbest zaman diliminin ardından akşam saatlerine doğru hareketimizi gerçekleştirerek, geri dönüş yolculuğumuz başlıyoruz. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molaları ardından bir başka SULTAN TURİZM gezisinde buluşmayı ümit ederek siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak sizlere veda ediyoruz.

EKSTRALAR

Extra Adı Geçerlilik Tarihi Fiyat

Tur Bilgilendirmeleri

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret 3 ila 14 iş günü içerisinde, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 3-4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

 

 

Copyright © Sultan Turizm 2019. Tüm Hakları Saklıdır