Tur Tarihi

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı

Bebek Sayısı

Tur Detayı

ESKİŞEHİR TURU

24-25 EKİM 2020 (2 GÜN 1 GECE)

1 GECE Y.P KONAKLAMA DAHİL

350 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Ulaşım

Çevre Gezileri

Profesyonel Rehberlik

1 Gece Y.P Konaklama

Sigorta

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücreti

Otel Dışından Alınacak Öğünler

Otel'de Alınacak İçecekler

Porsuk Çayı Tekne Turu

Kişisel Harcamalar

Akşam saat 00.00’de belirlenen noktadan hareketimiz ile yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarının ardından Afyon-Kütahya karayolu üzerinden Eskişehir’e ulaşıyor ve turumuza başlıyoruz. Eskişehir’in en eski yerleşim yeri olan Odunpazarı’nda vereceğimiz kahvaltı (ekstra) molasının ardından geleneksel Osmanlı mimarisinin özelliklerini yansıtan tarihi yapıları ile UNESCO Dünya Miras Listesi’nde yer alan Odunpazarı bölgesinde gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. Atlıhan Tarihi Çarşısı, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Balmumu Müzesi, Kurşunlu Külliyesi ziyaretlerimizi tamamlıyor ve Odunpazarı’ndan ayrılarak Eskişehir’i kuş bakışı seyredebileceğimiz ve güzel fotoğraflar çekebileceğimiz Şelale Park’a geçiyoruz. Buraya ayırmış olduğumuz zamanın ardından otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Eskişehir’in modern yüzünün kanıtı olan, toplam 300.000 m2’lik alana kurulu, Porsuk Çayı’ndan yapay olarak oluşturulan plajıyla adından söz ettiren ünlü Kentpark’ı gezmeye başlıyoruz. Buraya ayırmış olduğumuz zamanın ardından adeta Venedik kanallarını anımsatan Porsuk Çayı’nda yapılacak olan keyifli bir tekne turu’na (ekstra) geçiyoruz. Ardından Eskişehir’in Sazova mahallesinde, 400 bin metrekare alana kurulu Sazova Bilim Parkı’na varıyoruz. Park’ta Nuh’un Gemisi’nin yanı sıra, 25 bin metrekarelik bir göl, park çevresinde dolaşan buharlı mini tren, çocuk oyun alanları, hayvanat bahçesi, bilim ve deney müzesi, konser alanları, amfi tiyatro bulunmaktadır. Sizlere verilen serbest zaman diliminin ardından Eskişehir’den ayrılarak, Kütahya’ya doğru hareket ediyoruz. “Türkiye’nin çini atölyesi” olarak bilinen Kütahya’da çini alışverişi için vereceğimiz molanın ardından keyifli bir dönüş yolculuğuna geçiyor ve bir başka SULTAN TURİZM organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

EKSTRALAR

Extra Adı Geçerlilik Tarihi Fiyat

Tur Bilgilendirmeleri

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret 3 ila 14 iş günü içerisinde, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 3-4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

Copyright © Sultan Turizm 2019. Tüm Hakları Saklıdır