Tur Tarihi

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı

Bebek Sayısı

Tur Detayı

SALDA GÖLÜ-PAMUKKALE-BULDAN

13 EYLÜL 2020 | GÜNÜBİRLİK

199 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

-ULAŞIM

-ÇEVRE GEZİLERİ

-PROFESYONEL REHBERLİK

-SİGORTA

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

-MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

-KİŞİSEL HARCAMALAR

Gece saat 00.00’da hareketimiz ile siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolumuz üzerinde bulunan tesisler de kahvaltı molamızı veriyor; yola devam ediyoruz. Karacasu Yayla Evleri ve Kızılca bölük üzerinden Ülkemizin Maldivleri olan Salda Gölüne ulaşıyoruz. Çevre gezileri ve tanıtımı sonrası Gölün serin sularında doyasıya serinliyoruz. Doğanın eşsiz manzaralarında resimlerimizi çekiyor dinleniyoruz.

Eşsiz Salda manzarasında dileyen misafirlerimiz işletmelerde öğle yemeğini alabilirler.

Ardından beyaz örtü Pamukkale’ye geçiyor ve sizlere serbest zaman dilimi veriyoruz. Dönüş yolculuğumuz da ise ilk uğrak yerimiz tekstil ürünleri ve dokumacılığı ile meşhur Buldan. Burada sizlere vermiş olduğumuz alışveriş molasının ardından Manisa’ya doğru yola çıkıyoruz ve bir başka SULTAN TURİZM organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

EKSTRALAR

Extra Adı Geçerlilik Tarihi Fiyat

Tur Bilgilendirmeleri

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret 3 ila 14 iş günü içerisinde, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 3-4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

Copyright © Sultan Turizm 2019. Tüm Hakları Saklıdır