Tur Tarihi

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı

Bebek Sayısı

Tur Detayı

AKDENİZ AKŞAMLARI BİR BAŞKA OLUYOR

ANTALYA TURU

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

*Ulaşım

*Çevre Gezileri

*Profesyonel Rehberlik

*1 Gece Y.P Konaklama

*Sigorta

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

*Otel'de Alınacak İçecekler

*Otel Dışında Alınacak Öğünler

*Kişisel Harcamalar

Akşam saat 00.00’da Manisa Kültür Sitesi önünden hareketimiz ile turumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarının ardından sabah saatlerinde Türkiye’nin en önemli turist merkezlerinden biri olan Antalya’ya varıyoruz. Sabah saatlerinde uygun bir tesiste alacağımız sabah kahvaltısının (ekstra) ardından yaklaşık 5 metrelik bir falezden aşağıya dökülmesi doğrultusunda meydana gelen Manavgat Şelalesi ile turumuza başlıyoruz. Buraya ayıracağımız sürenin ardından programımıza kaldığımız yerden devam ediyor, Kurşunlu ve Düden Şelaleleri gezilerimizi de tamamlıyoruz. Toroslar’ın sularıyla oluşan bu iki şelalede birbirinden güzel fotoğraflar çekilerek anı defterlerimize bir yenisini ekliyoruz. Bu iki şelalede vermiş olduğumuz serbest zaman dilimleri ardından otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. 

Sabah saatlerinde otelimizde alacağımız kahvaltının ardından falezleri inceleyerek Kaleiçi’ne geçiyor ve burada rehberimiz eşliğinde gezimize devam ediyoruz. Rehberimizin verdiği bilgilerin ardından sizlere serbest zaman dilimi veriyor ve şehrin sembolü olan Yivri MinareAntik Liman ve Hadrian Kapısı’nı da görmeden Antalya’dan ayrılmıyoruz. Bu güzel gezinin ardından yol üzerinde alacağımız ihtiyaç molalarıyla turumuzu sonlandırarak Manisa’ya varıyoruz. Bir başka SULTAN TURİZM organizasyonunda yeniden görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz. 

EKSTRALAR

Extra Adı Geçerlilik Tarihi Fiyat

Tur Bilgilendirmeleri

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret 3 ila 14 iş günü içerisinde, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 3-4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

Copyright © Sultan Turizm 2019. Tüm Hakları Saklıdır