Tur Tarihi

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı

Bebek Sayısı

Tur Detayı

BOLU-ABANT-GÖLCÜK-MAŞUKİYE-SAPANCA


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

*Ulaşım

*Çevre Gezileri

*Profesyonel Rehberlik

*1 Gece Y.P Konaklama

*Sigorta

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

*Otel'de Alınacak İçecekler

*Otel'de Dışında Alınacak Öğünler

*Kişisel Harcamalar

Akşam saat 22:30’da belirtilen noktadan siz değerli misafirlerimizi aldıktan sonra yolculuğumuza başlıyoruz. Yol üzerinde vereceğimiz molalarımızın sonrasında, sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste alarak,

İlk durağımız olan özgün bir donanma kenti özelliği taşıyan Gölcük’e varıyoruz. Burada sizlerle beraber kısa bir yürüyüş yapıyor ve Doğa harikası Abant Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Abant Gölü etrafında aracımızla yapacağımız kısa bir gezintiden sonra nilüfer çiçekleri ile bezenmiş gölün eşsiz manzarasını fotoğraflamak ve kısa bir yürüyüş yaparak doğayı daha yakından hissetmek için serbest zaman alıyoruz. Ardından yöresel ürünlerin satıldığı otantik pazardan dilersek yöresel ürünler alarak öğle yemeğimizi alıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. Günümüze tektonik oluşum göllerinin en güzel örneklerinden birisi olan Sapanca Gölü kıyısında mola vererek başlıyoruz. Göl manzarası eşliğinde günün ilk kahvelerini yudumluyoruz. Ardından Kartepe’nin eteklerinde bulunan Maşukiye’ye varıyor burada vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Manisa’ya geri dönüş yolculuğumuz başlıyor. Gerekli molaların ardından Manisa’ya ulaşıyoruz ve bir daha ki SULTAN TURİZM gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

EKSTRALAR

Extra Adı Geçerlilik Tarihi Fiyat

Tur Bilgilendirmeleri

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret 3 ila 14 iş günü içerisinde, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 3-4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

Copyright © Sultan Turizm 2019. Tüm Hakları Saklıdır