Tur Tarihi

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı

Bebek Sayısı

Tur Detayı

SEZON FİNALİ İÇİN BODRUM SİZİ BEKLİYOR

BAFA GÖLÜ-BODRUM TURU

17-18 EKİM 2020 (2 GÜN 1 GECE)

250 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Ulaşım

Çevre Gezileri

1 Gece O.K Konaklama

Sigorta

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Kişisel Harcamalar

Sabah saat 07.00'de Manisa Kültür Sitesi önünden hareketimiz ile yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarının ardından Bafa Gölü'ne varıyor ve burada dileyen misafirlerimize kahvaltı (ekstra) molası veriyoruz. Bu molanın ardından rotamızı Muğla'nın en turistik beldesi olan Bodrum'a çeviriyor ve öğle saatlerinde otelimize yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz şehir merkezinde bulunan otelimizden çıkıp yürüyüş yapabilir.

Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından öğle saatlerinde otelimizden ayrılıyor ve dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Yolculuğumuz üzerinde bulunan alışveriş merkezinde sizlere serbest zaman dilimi veriyor ve kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarıyla akşam saatlerinde Manisa'ya varıyor ve bir başka SULTAN TURİZM organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

EKSTRALAR

Extra Adı Geçerlilik Tarihi Fiyat

Tur Bilgilendirmeleri

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret 3 ila 14 iş günü içerisinde, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 3-4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

Copyright © Sultan Turizm 2019. Tüm Hakları Saklıdır