Tur Tarihi

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı

Bebek Sayısı

Tur Detayı

ESKİŞEHİR TURU

GÜNÜBİRLİK

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Ulaşım

* Çevre Gezileri

* Profesyonel Rehberlik

* Sigorta

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

* Kişisel Harcamalar

Gezimiz 00.00’da belirtilen noktadan hareketimizle başlıyor. Yolda vereceğimiz molalar sonrasında  Eskişehir’e varıyoruz. Gezimiz Odunpazarı’nda kahvaltı (extra) ile başlıyor. Ardından Osmanlı Dönemi’nde kalma evleri ile meşhur olan Odunpazarı’nda Osmanlı Evi Müzesi, Atlıhan Tarihi Çarşısı, Çağdaş Cam Sanatları Müzesi, Mumya Müzesini ve Kurşunlu Külliyesini geziyor ve Odunpazarı’ndan ayrılıyoruz. Keyif alacağınıza inandığımız gezimiz, masal şatosu ile ünlü Sazova Parkı’nda  devam ediyor. Sonrasında Eskişehir’ in ünlü Çiğ Böreği’nden (extra) tatmak için Şelale Parka geçiyoruz.

Sonrasında İskeleden Eskişehir’e özel Esbot’lara binerek Porsuk Nehri’nde bir gezinti yapıyoruz. Bu keyifli gezi sonrasında istikamet Kütahya.

Çiniciler çarşısında vereceğimiz keyifli alışveriş mola sonrasında Manisa yolunda ilerliyor ve başka bir SULTAN TURİZM organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

EKSTRALAR

Extra Adı Geçerlilik Tarihi Fiyat

Tur Bilgilendirmeleri

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret 3 ila 14 iş günü içerisinde, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 3-4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

Copyright © Sultan Turizm 2019. Tüm Hakları Saklıdır