Tur Tarihi

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı

Bebek Sayısı

Tur Detayı

AĞVA-ŞİLE-ADALAR TURU

2 GÜN 1 GECE

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Ulaşım

* Çevre Gezileri

* Profesyonel Rehberlik

* 4*Otel'de Y.P Konaklama

* Sigorta

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücreti

* Otel'de Alınacak İçecekler

* Otel Dışında Alınacak Öğünler

* Kişisel Harcamalar

Akşam saat 23.00’de Manisa Kültür Sitesi önünden hareketimiz ile yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız ihtiyaç molalarının ardından,


Sabah ilk durağımız olan Karadeniz'in güzelliğini ve havasını yansıtan İstanbul'un arka bahçesi olan Ağva'ya varıyoruz. Ağva'da kahvaltımızı yaptıktan sonra arzu eden misafirlerimiz ile beldeye renk ve güzellik sunan Göksu Nehri üzerinde tekne turu gerçekleştiriyoruz (ekstra). Daha sonra Şile'ye gelerek Şile'nin yüksek bir noktasında bulunan Şile Feneri'ni fotoğraflıyoruz. Daha sonra meşhur Şile Bezi alışverişlerimizi yapıyoruz. Daha sonra Yedi Tepeli İstanbul'da otelimize gelerek kısa bir dinlenme sonrası İstanbul'un meşhur Kumkapı Eğlenceleri'nde hep birlikte unutulmaz bir gece yaşayacağız (ekstra). Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. 

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası Kadıköy’den vapur ile Heybeliada’ya iniyoruz. Tarihi 1773’e kadar dayanan Deniz Lisesi’ni (Eski Deniz Harp Okulu) görüp kısa tur programımıza başlıyoruz. Değirmen Burnu'na giderken yol üzerinde bulunan tarihi İsmet İnönü’nün Evi’ni ziyaret ediyoruz. Sonra adanın en güzel noktası olan Değirmen  Burnu’na çıkıyoruz. Değirmen Burnu’ndan mükemmel manzarayı fotoğraflıyoruz. Ve kısa bir çay molası verip ardından ada merkezine inerek tekrar vapura binip Büyükada’ya geçiyoruz. Büyükada’da öğle yemeği ardından Birlik Meydanı’ndan faytonla küçük tura   çıkıyoruz. (ekstra)  Birbirinden görkemli köşkler, konaklar, çam ağaçları arasında Dil Burnu mesire yerinin sırtından geçiyoruz. Yörük Ali Plajı’nı altımızda bırakıp koyu dolaşarak bu defa Aya Yorgi Kilisesi eteğinden geçiyoruz. Kilise tepemizde kalıyor. Burada çay molası verip tekrar faytona binip geri dönüyoruz.  Ünlü romancı Reşat Nuri Güntekin'in Evi’ni de uzaktan görüp, Sedef Adası manzarası eşliğinde, kıyıda demirli teknelere bakan, restoranlar ve çarşının arkasından geçip fayton parkına ulaşıyoruz.  Adaya veda etmeden önce vapur saatine kadar serbest zaman verip Kadıköy’e dönüyoruz. Kadıköy’den başlayacağımız geri dönüş yolunda vereceğimiz ihtiyaç molalarının ardından Manisa’ya varıyor ve bir başka SULTAN TURİZM organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

EKSTRALAR

Extra Adı Geçerlilik Tarihi Fiyat

Tur Bilgilendirmeleri

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret 3 ila 14 iş günü içerisinde, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 3-4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

Copyright © Sultan Turizm 2019. Tüm Hakları Saklıdır