Tur Tarihi

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı

Bebek Sayısı

Tur Detayı

DOĞA'NIN SESSİZLİĞİNDE HARİKA BİR GECEYE

HAZIR MISINIZ?

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Ulaşım

* Çevre Gezileri

* Özel Kamp Alanı Giriş Ücreti

* WC, Duş, Elektrik İmkanı

* Sigorta

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Müze ve Ören Yeri Giriş Ücreti

* Kişisel Harcamalar

Sabah saat 08.00'de Manisa Kültür Sitesi önünden hareketimiz ile yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarının ardından Kuşadası'nda bulunan özel kamp alanımıza ulaşıyor ve şehrin merkezinde doğal yaşamı tadıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ile akşam saatlerinde Mehtap Tekne Turu'na  (ekstra) katılabilir. Akşam saatlerinde birbirinden eğlenceli oyunlar ile gecemizi keyiflendiriyoruz.

Sabah saatlerinde uyanıyor, sizlere serbest zaman dilimi veriyoruz. Akşam saatlerinde belirlenen saatte toplanarak Manisa'ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarının ardından Manisa'ya varıyor ve bir başka SULTAN TURİZM organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

EKSTRALAR

Extra Adı Geçerlilik Tarihi Fiyat

Tur Bilgilendirmeleri

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret 3 ila 14 iş günü içerisinde, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 3-4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

Copyright © Sultan Turizm 2019. Tüm Hakları Saklıdır