Tur Tarihi

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı

Bebek Sayısı

Tur Detayı

Bir Yaz Klasiği

AKYAKA

DALYAN/İZTUZU PLAJI

YUVARLAKÇAY


FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* KİŞİ SAYISINA GÖRE ULAŞIM

* ÇEVRE GEZİLERİ

* PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ

* SİGORTA

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

* AKYAKA AZMAK KOYU TEKNE TURU

* DALYAN-İZTUZU PLAJI TEKNE TURU

* KİŞİSEL HARCAMALAR

Sabah saat 06.00’da hareketimiz ile yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarının ardından Aydın/Çine’de bulunan sabah kahvaltısı (ekstra) noktasına varıyoruz. Burada vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Dalyan’da bizleri bekleyen teknelerimize (ekstra) geçiyoruz. Teknemiz sırasında panoramik olarak Kral Kaunos Mezarlıklarını ve nadiren görebileceğimiz Caretta Caretta Kaplumbağalarını görüyor ve Türkiye’nin en uzun plajlarından birine sahip olan İztuzu Plajı’na varıyoruz. Burada sizlere vereceğimiz serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz serinlemek için yüzebilir, dileyen misafirlerimiz ise işletmelerde çay/kahvelerini yudumlayabilir. Burada vereceğimiz molanın ardından Yuvarlakçay’a geçiyoruz. Burada çekileceğimiz güzel fotoğrafların ardından molamızı dolduruyor ve rotamızı Akyaka’ya çeviyoruz ve sizlere güzellikleri keşfetmeniz adına serbest zaman dilimi veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Kadın Azmağı’nda kısa tekne turları (ekstra) yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise çarşıda gezebilirler. Buraya ayırmış olduğumuz zamanın ardından dönüş yolculuğuna geçiyor ve akşam saatlerinde Manisa’ya varıyoruz. Bir başka SULTAN TURİZM organizasyonunda görüşmek dileğiyle vedalaşıyoruz.

EKSTRALAR

Extra Adı Geçerlilik Tarihi Fiyat

Tur Bilgilendirmeleri

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret 3 ila 14 iş günü içerisinde, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 3-4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

 

 

Copyright © Sultan Turizm 2019. Tüm Hakları Saklıdır