Tur Tarihi

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı

Bebek Sayısı

Tur Detayı

"COVID-19" KURALLARINA UYGUN

KUŞADASI PİGALE FAMİLY CLUB HOTEL'DE

HER ŞEY DAHİL KONAKLAMA KONSEPTİ'NİN

TADINI ÇIKARIN

SABAH KAHVALTISI, ÖĞLE YEMEĞİ, AKŞAM YEMEĞİ DAHİL!

ALKOLLÜ VE ALKOLSÜZ SINIRSIZ İÇECEKLER DAHİL!

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* KİŞİ SAYISINA GÖRE ULAŞIM

* ÇEVRE GEZİLERİ

* 3*KUŞADASI PİGALE FAMİLY CLUB HOTEL'DE 1 GECE H.D KONAKLAMA

* SEYAHAT SAĞLIK SİGORTASI

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* MÜZE VE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ

* OTEL DIŞINDA ALINACAK ÖĞÜNLER

* MEHTAP TUR

* KİŞİSEL HARCAMALAR

Sabah saat 08.30’da Manisa Kültür Sitesi, Magnesia Avm ve 5M Migros duraklarımızdan siz değerli misafirlerimizi alarak yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarının ardından Aydın’a bağlı Türkiye’nin en yoğun turist bölgesi olan Kuşadası’na varıyoruz. Siz değerli misafirlerimize serbest zaman dilimi veriyor ardından saatlerimiz 14.00’ü gösterdiğinde otelimize giriş yapıyoruz. Otelin imkanlarından yararlanıyor ve Her Şey Dahil konseptinin tadını çıkarıyoruz. Dileyen misafirlerimiz Kuşadası’nı kendi imkânlarıyla gezebilir, sıcak havanın ve güneşin keyfini sürebilir. Dileyen misafirlerimiz ile akşam saatlerinde Kuşadası’nın maviliklerinde gerçekleştireceğimiz Mehtap Turu’na da (ekstra) katılabilirsiniz.

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı ve öğle yemeğinin ardından hareketimiz ile birlikte yolculuğumuza yeniden başlıyor ve akşam saatlerinde varacağımız Manisa’da siz değerli misafirlerimize bir başka SULTAN TURİZM organizasyonunda yeniden buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

EKSTRALAR

Extra Adı Geçerlilik Tarihi Fiyat
MEHTAP TURU

TEKNE TURU

9.6.2020 00:00:00 - 12.7.2020 00:00:00 20 TL

Tur Bilgilendirmeleri

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret 3 ila 14 iş günü içerisinde, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programdaki konaklamaların tamamı 3-4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır.Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza , 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır.Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’de devlet birimlerinden alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.

 

 

Copyright © Sultan Turizm 2019. Tüm Hakları Saklıdır