Tur Tarihi

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı

Bebek Sayısı

Tur Detayı

ÖDEMİŞ-BİRGİ-GÖLCÜK-BOZDAĞ

GÜNÜBİRLİK

ULAŞIM,ÇEVRE GEZİLERİ, REHBERLİK DAHİL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

Ulaşım
Çevre Gezileri
Rehberlik
Sigorta

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Tüm Öğünler
Kişisel Harcamalar

  Sabah 07:30  saatte belirlenen noktadan yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarıyla birlikte Ödemiş'e hareket ediyoruz. Ödemiş Şehir merkezinde vereceğimiz serbest zamanın ardından, Aydınoğulları Beyliği' nin merkezi Birgi'ye hareket ediyoruz. Birgi'de tarihi Çakırağa Konağı Müzesi, İmam-ı Birgivi Türbe ve Külliyesi, Aydınoğlu Mehmet Bey Camii ziyaret edeceğimiz yerler arasında.  Birgi gezisini tamamladıktan sonra Gölcük’ e hareket ediyoruz.

   Gölcük göl kenarında dolaştıktan ve köy meydanında alış verişimizin ardından öğle yemeği (ekstra) için serbest zaman dilimi veriyoruz. Gölcük'ten ayrılıp doğası ile bizi büyüleyecek Bozdağ köyüne hareket ediyoruz. Köy meydanında serbest zamanımızın ardından Bozdağ Kayak Merkezine çıkıyoruz. Bozdağ Kayak Merkezi Tesislerinde vereceğimiz zamanın ardından Manisa’ya hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde şifası ile ünlü 40 oluk şifa sularımızı içtikten sonra akşam saatlerinde Manisa’da oluyoruz. Bir başka SULTAN TURİZM organizasyonunda buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

EKSTRALAR

Extra Adı Geçerlilik Tarihi Fiyat

Tur Bilgilendirmeleri

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programlarımızdaki konaklamaların tamamı 3* ve 4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Belirtilen turlarımız da kademeli fiyat sistemi bulunmaktadır.

Copyright © Sultan Turizm 2019. Tüm Hakları Saklıdır