Tur Tarihi

Yetişkin Sayısı

Çocuk Sayısı

Bebek Sayısı

Tur Detayı

Kadınlar Gününe Özel

DALYAN-AKYAKA TURU

07-08 Mart

NISH CARIA BOUTIQUE HOTEL'DE KONAKLAMA FARKIYLA

CANLI MÜZİK VE ORYANTAL SHOW DAHİL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

- Ulaşım

- Çevre Gezileri

- Profesyonel Rehberlik

- Nish Caria Boutique Hotel'de Y.P Konaklama

- Canlı Müzik ve Oryantal Show Gecesi

- Sigorta

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

- Otel'de Alınacak İçecekler

- Otel Dışında Alınacak Tüm Öğünler

- Kişisel Harcamalar

Sabah saat 07.00’de Kültür Sitesi önünden,

07.15’te Magnesia Avm önünden yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimiz ile birlikte yolda vereceğimiz ihtiyaç molalarının ardından Çine’ye varıyor ve dileyen misafirlerimiz ile birlikte sabah kahvaltımızı (ekstra) alıyoruz. Burada vereceğimiz kahvaltı molasının ardından Dalyan’a geçiyor ve öğle saatlerinde İztuzu Plajı için teknelerimize biniyoruz. (hava şartlarına göre-ekstra) Tekne turu sırasında Kral Kaunos Mezarlıklarını panoramik olarak seyrediyor, ardından turumuzu tamamlıyor ve Dalyan’da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde. NISH CARIA BOUTIQUE HOTEL.

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından  Ünlü Şair Edebiyatçı ve Mimar Nail Çakırhan’ın  mimarisini yaptığı evler ile ayrıca ünlü bir beldemiz olan Akyaka’ya geçiyoruz. Nail Çakırhan öncülüğünde oluşan mimari tarzı Akyaka evleri ve sokaklarını geziyor ve ardından Azmak çayında tekne turu yapıyoruz. (hava şartlarına göre-ekstra) Her köşesi cennetten bir parça olan Ege‘nin incilerınden birisi Akyaka, Muğla’nın Ula ilçesine bağlı bir tatil kasabası olan Akyaka’nın bir tarafında Azmak nehri, diğer yanında Gökova körfezi bulunmakta. Yeşilin ve mavinin buluştuğu Akyaka size keyifli fotoğraf kareleri oluşturacak. Burada ki vaktimizi doldurduktan sonra Manisa’ya doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Bir başka SULTAN TURİZM organizasyonunda yeniden buluşmak dileğiyle vedalaşıyoruz.

EKSTRALAR

Extra Adı Geçerlilik Tarihi Fiyat

Tur Bilgilendirmeleri

Turun gerçekleştirilmesi için yeterli katılımcıya ulaşılamadığı takdirde, asgari 2 (iki) gün önce haber vermek şartıyla, acentemiz turu iptal etme hakkına sahiptir. Turun iptal edilmesi durumunda ödenen ücret, katılımcıya ödendiği biçimde iade edilecektir.

Katılımcılar, araca bindikleri noktada bırakılır. Ayrıca farklı noktalarda duraklama/yolcu indirme yapılmamaktadır.

Turlarda, hava, yol ve olağanüstü durumlardan ötürü değişiklik yapma hakkı, acentemizde saklıdır.

Tur sırasında unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz kesinlikle sorumlu değildir.

Yerel otoriteler tarafından gezilmesine/gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi veya turlar yapılmaz. Bu gezi veya turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

Çocuk indirimi, 12 yaşını doldurmamış çocuk katılımcılar için, 2 yetişkin ile birlikte konaklamak kaydı ile geçerlidir.

Programlarımızdaki konaklamaların tamamı 3* ve 4* otellerde yapılmaktadır. Yayla otelleri doğa şartları sebebi ile lüks değildir.

Aynı standartlarda olmak koşuluyla otellerde değişiklik yapılabilir.

Turlarımızda zorunlu seyahat sigortası yapılmaktadır. T.C. kimlik numarası ibrazı zorunludur. Acentemiz bu bilgileri teyit etmekle yükümlü değildir.

Öngörülmesi mümkün olmayan sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) veya rehberimizin belirlediği saatlere misafirlerin uymamaları sebebiyle, tur programında belirtilmiş olmasına rağmen, yapılamayan gezilerden acentemiz sorumlu değildir.

Rehberimiz gerekli gördüğü durumlarda; programda her türlü değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Belirtilen turlarımız da kademeli fiyat sistemi bulunmaktadır.

 

Copyright © Sultan Turizm 2019. Tüm Hakları Saklıdır